Coșul tău de cumpăraturi

Nu ai nimic în coșul de cumpărături. Fă prima ta comanda acum!
spre magazinul online

Lista de favorite

Trebuie să intri în cont sau să te înregistezi pentru a adăuga produse în lista de favorite.
Înregistrează-te
Închide

Finala concursului ESTEL COLOR LIFE 2020

Autor: Estel Romania

13.02.2021

Iată au fost anunțati finaliștii concursului ESTEL COLOR LIFE.
Cea mai strălucitoare și creativa competiție pentru stiliștii coloriști - ESTEL COLOR LIFE s-a încheiat. Mulțumim tuturor participanților pentru creativitate și curaj. Să felicităm finaliștii cu aplauze puternice.

Finaliștii concursului internațional de coloriști ESTEL COLOR LIFE 2020:

Nomination "White"

Victoria Hasileva
Russia, Rostov-on-Don

 

Yuri Dikun
Ukraine, Odessa

 

Yulia Kovalchuk
Russia, Moscow

 

Svetlana Matevka
Ukraine, Uzhgorod

 

Yulia Kovalenko
Ukraine, Kiev

 

Nikita Kavlakan
Russia, St.Peterburg

 

Yulia Donova
Russia, Saransk

 

Maria Korystova
Russia, Moscow

 

Maria Kiseleva
Russia, St.Peterburg

 

Nomination "Black"

Kristine Gharibyan
Russia, Dorokhi village

 

Daria Shilina
Russia, Kursk

 

Konstantin Malets
Russia, Ryazan

 

Svetlana Nayman
Russia, Lipetsk

 

Anna Krivoshey
Ukraine, Kiev

 

Nomination "Red"

Irina Chernik
Russia, Yelets

 

Ekaterina Dorofeeva
Russia, Podolsk

 

Irina Oleksenko
Russia, Simferopol

 

Victoria Eremicheva
Russia, St.Peterburg

 

Dinara Kabdysheva
Russia, Moscow

 

Maria Semenova
Russia, Moscow

 

Elena Kinzhalova
Russia, Kaluga

 

Maria Krushelnitskaya
Russia, St.Peterburg

 

Svetlana Panferova
Russia, Kaluga

 

Nomination "Violet"

Victoria Kharlamova
Russia, Perm

 

Irina Stepanenko
Russia, St.Peterburg

 

Evgeniya Nikolaeva
Russia, Moscow

 

Svetlana Popova
Russia, Lipetsk

 

Vladimir Vakhitov
Kazakhstan, Karaganda

 

Olga Nikitina
Russia, Perm

 

Olga Petrova
Russia, St.Peterburg

 

Nomination "Green"

Olga Meita
Ukraine, Cherkasy

 

Yulia Svistunova
Russia, Yekaterinburg

 

Victoria Kharlamova
Russia, Perm

 

Karina Morozova
Russia, Kasimov

 

Tatiana Rukasova
Russia, Moscow

 

Tatiana Gulyaeva
Russia, St.Peterburg

 

Polina Tyumkova
Russia, St.Peterburg

 

Alexey Baluev
Ukraine, Kiev

 

Elena Bukatova
Russia, St.Peterburg

 

Nomination "Orange"

Roman Shapovalov
Russia Moscow

 

Mariana Frățilă
Romania, Focsani

 

Maria Salova
Russia, St.Peterburg

 

Evgeny Bashkirov
Russia, St.Peterburg

 

Pauline Recruit
Russia, Mozhaisk

 

Kirill Volkov
Russia, Moscow

 

Vera Popova
Russia, Moscow

 

Nomination "Yellow"

Ekaterina Malinova
Russia, Moscow

 

Arseiny Shcherbakov
Russia, Moscow

 

Christina Stepanishcheva
Russia, Zadonsk

 

Christina Verwein
Russia, Abakan

 

Emma Zwenger
Russia, Ryazan

 

Sergey Malikin
Russia, St.Peterburg

 

Nomination "Blue"

Igor Brailko
Ukraine, Kiev

 

Ekaterina Kiryushicheva
Russia, Rostov-on-Don

 

Lubomira Batalska
Bulgaria, Sofia

 

Natalia Nikolaeva
Russia, Moscow

 

Oksana Zimenko
Ukraine, Kiev

 

Rodica Morozova
Russia, Troitsk

 

Andrey Sobolev
Russia, St.Peterburg

 

Larisa Sagina
Russia, Vladimir

 

Maria Semenova
Russia, Moscow

 

Polina Tyumkova
Russia, St.Peterburg

 

Nomination "My color"

Alexey Baluev
Ukraine, Kiev

 

Nadezhda Lazar
Russia, Rostov-on-Don

 

Svetlana Zakharenkova
Russia, Balashikha

 

Nikita Kavlakan
Russia, St.Peterburg

 

Gevorg Nersesyan
Russia, Nizhnevartovsk

 

Alena Oras
Russia, Moscow

 

Valeria Tkachenko
Latvia, Riga

 

Ali Akhundov
Russia, St.Peterburg

 

Alina Reshetnikova
Russia, St.Peterburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sus